0850 252 42 22 kimin numarası? Gerçekten Vodafone mu?

Bir kaç defadır 0850 252 42 22 numaralı telefondan aranıyorum.  Tarifemle ilgili bilgi verip başka bir tarife öneriyorlar. Fakat internette şöyle bir baktım emin olamadım. Dolandırıcı diyenler var, vodafone numarası diyenler var. Vodafone böyle bir numaradan arar mı? Gerçekten 90 850 252 42 22  Vodafone numarası mı?

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şöyle bir baktım. Kafanın karışmasında haklısın. Vodafone sayfasında Vodafone Telesatış Yapan Kanallarımız başlığı altında  08502524222  telefon ile ilgili bilgi verilmiş. Tempo Çağrı merkezi Vodafone adına bu görüşmeleri, aramaları yapıyormuş. Yani numara dolandırıcı değil. Vodafone için çalışan bir firmaya ait.  Dolayısıyla güvenle işlem yapabilirsin.

     0850 252 42 22 numaralı telefon Vodafone müşterilerini arayarak satış yapan bir firma. Bunu da Vodafone adına yapıyor.

    Şu telefon dolandırıcıları yüzünden insanlar her çağrıya şüphe ile bakar oldu. Ben de bir arama geldi mi hemen telefon numarasını internetten araştırıyorum. Bilmediğim hiç bir numaraya geri dönmüyorum.

    hakan hakan (15394)