900-1000 tl arası telefon önerisi

Arkadaşlar 900-1000 arası sınırlı butceyle ne onerirsiniz? Kamera ve oyun potansiyeli önemli biraz

Şimdiden tesekkurler

dwyanewade dwyanewade (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Söylediğiniz fiyatlarda şu telefonlara bakabilirsiniz.Bu fiyat aralığında kamera konusunda çok üst düzey bir performans beklememek lazım.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ben en iyi örnej vereyim. General Mobile GM5 Plus iyi bir telefon. Türktelekom'da 999 TL'ye görmüştüm.İnternette 1056 TL gibi fiyatlarlada bulabilirsin. @ismailsarp a ek bir telefon olarak ekledim.

      toprak34 toprak34 (2026)