905498039222 numarası kime ait?

Telefonuma sürekli +90 549 803 92 22 numarasından çağrı geliyor. Bu numara kime ait nasıl öğrenirim? Ücretli servisler var ama kullanmak istemiyorum. +90 549 803 92 22  kime ait nasıl öğrenebilirim?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kısa bir aratıştorma yaptım: Yalova Termal tesislerinde devremülk kazandınız diye arayan telefon spamcilari. Yani sana devremülk satmak için ariyorlar. Telefonundan bu numarayı engelleyebilirsin.

    Eğer android kullanıyorsan

    1. Son aramalara gir.
    2. 905498039222 nolu telefonu bul. Profil resmine dokun.
    3. Açılan profil detayında sağ üst köşede alt alta üç nokta olacak ona dokun.
    4. Açılan yeni menüden Numaraları engelle seçeneğini seç
    5. Numara engellensin mi ekranında da Spam olarak bildir'i işaretlersen iyi olur.
    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu sabah beni de aradı bu numara Yalove vidi vidi dedi kapattım direk.

      murat murat (12492)