Açılışta 'DUR c0000218 Kayıt Defteri Dosyası Arızası' hata mesajı nasıl çözülür?

Dizüstü bilgisayar

Açılışta aşağıdaki uyarıyı veriyor (Mavi arka plan üzerine beyaz yazı) ve açılmıyor güvenli modda açmayı da denedim açılmadı yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Stop:c0000218 (Kayıt Defteri dosyası arızası )

Kayıt defteri bu yıgını (dosyayı) \systemroot\system32\config\softvare veya günlüğünü veya diğerini yükleyemiyor.

Fiziksel belleğin dökümüne başlanıyor.

Fiziksel bellek dökümü tamamlandı.

Daha fazla yardım için sistem yöneticinize veya teknik destek grubuna başvurun.

alpack alpack (39)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,
    Aşağıdaki işlemleri deneyiniz.

    1. Bilgisayarınızı Windows XP CD-ROM'undan başlatın.

    2. Kurulum ekranında size sorulduğunda Microsoft Kurtarma Konsolu için R tuşuna basın.

    3. Sizden yönetici parolanız istenecektir. Parolanız varsa girin yoksa enter tuşuna basın.

    4. Komut isteminde CHKDSK /R yazın ve ENTER tuşuna basın.

    MuratUncu MuratUncu (149)
    10 yıl önce cevaplandı

    • c:\windows > chdsk /r (enter) yazıyorum bu komutu alıyorum autochk.exe için sürücü harfi dahil tam yolu girin. autochk.exe belirtilen konumda bulunamıyor. alpack 10 yıl önce