Android cep telefonları için ücretsiz arama, mesajlaşma yazılımı karşılaştırması

Android cep telefonları için ücretsiz arama, mesajlaşma yazılımları Skype, Viber, WeChat, WhatsUp, Line

Ses kalitesi hangisinin daha iyi? Hangisinin kullanımı daha kolay? Hangisi hızlı?

alattin alattin (16984)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıda Android cihazlarda en çok kullanılan mesajlaşma yazılımlarının kısa bir karşılaştırmasını göreceksiniz.
    Bu mesajlaşma yazılımlarının çoğu telefonununuzun markasına ve modeline göre çalışmada farklılık gösterebilirler. Bu sebepten en iyi performans için sırası ile deneyebilirsiniz.

    1. ​Skype
      Ücretsiz Skype yazılımını buradan indirebilirsiniz.
      + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
      + Çok iyi ses kalitesi
      + Kolay kullanım
      + Görüntülü konuşma
      - Çok sık alınan uygulama hataları
      - Bazen insanı deli eden, aranan tarafın ekranında görünmeyen çağrılar
      - Iphone telefonlarda cevaplama butonunun ara ara kaybolması gibi tuhaf hatalar.

    2. Viber
      Ücretsiz Viber yazılımını buradan indirebilirsiniz.
      + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
      +  İyi ses kalitesi android
      + Kolay kullanım
      + Hızlı
      - Bazen konuşma sırasında ses mekanik, robotik olabiliyor.
    3. WhatsApp
      WhatsApp yazılımını buradan indirebilirsiniz.
      + Ücretsiz Mesaj
      + Oldukca stabil ve yaygın kullanım
      - Sesli konuşma yok
      - İlk 1 sene ücretsiz, sonra ücretli
    4. WeChat
      Ücretsiz WeChat uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
      + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
      + Canlı Sohbet
      + Size yakın kullanıcıların görüntülenmesi, telefonu sallayınca sizi biriyle sohbet için eşleştirmesi gibi ilginç özellikler
      - Orta seviye ses kalitesi
      - Yavaş çalışma

    5. Line
      Ücretsiz Line yazılımını buradan indirebilirsiniz.
      + Ücretsiz Mesaj ve Ücretsiz arama
      + Eğlenceli sticker, mesajlaşma sırasında kullanılabilecek ifadeler, karakterler
      - Orta seviye ses kalitesi

    alattin alattin (16984)