Asp.Net Server Error in '/' Application. hatası

Visual studio ile Asp.Net MVC uygulamasını çalıştırmak istediğimde

Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An exception occurred while processing your request. Additionally, another exception occurred while executing the custom error page for the first exception. The request has been terminated.

şeklinde bir hata alıyorum. Hata mesajından sorunun ne olduğu pek anlaşılmıyor. Nerede hata yapıyor olabilirim?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulamanızdaki gerçek hatayı görebilmek için
    Web.config içerisinde bulunan CustomErrors mode özelliğini "Off" yapın.

     <system.web>
        <customErrors mode="Off">

        </customErrors>
     </system.web>

    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler. Bunu yaptığımda "Login failed for user " şeklinde hatanın nerede olduğunu buldum. cemkara 10 yıl önce