Bu bağlantı güvenilir değil? (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome)

Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome gibi browser'larla hotmail, gmail, facebook, twitter gibi güvenli bağlantı (https) ile girilen sitelere giriş yaparken "Bu bağlantı güvenilir değil" veya "Sertifika Hatası: Gezinme Engelledi" aşağıdaki resimdeki gibi hatalar alıyorum ve bu sitelere giremiyorum. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun çözümü için İşletim Sistemi ve BIOS üzerindeki tarih ayarlarınızın doğruluğunu kontrol etmeniz ve güncel tarihi ayarlamanız gerekmetedir. Ayrıca saatinizinde güncelleğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sistem saatinizde ''Sertifika hatalarına'' sebep olabilir.

    ergin ergin (2539)