Entity framework Sql compact savechanges metodu çalışmıyor?

Entity framework Sql compact savechanges metodu çalışmıyor? Projede hiçbir hata vermemesine rağmen veritabanına eklediğim veriler görünmüyor.

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Entity framework Sql compact savechanges metodu çalışmıyor veritabanınızda yaptığınız kayıtları, güncellemeleri göremiyorsanız. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta projenizi hangi modda çalıştıyorsanız Debug veya Release mod olabilir. Debug modda çalıştırıyorsanız projenizin bulunduğu Bin klasörü içindeki Debug klasörünün içindeki veritabanında yaptığınız güncellemeler yapılmaktadır. Yaptığınız değişiklikleri güncellemeleri burada görebilirsiniz. Eğer projenizi Release modda çalıştıryorsanız aynı şekilde projenizin bulunduğu Bin klasörü içindeki Release klasörü içindeki veritabanınızda yaptığınız değişiklikleri güncellemeleri görebilirsiniz.

    ergin ergin (2539)