Facebook profili sayfaya nasıl çevrilir?

Daha önce açtığım facebook profilimi sayfaya çevirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Böyle bir şey mümkün müdür?

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kişisel hesabını bir Facebook Sayfası'na dönüştürmek oldukça kolay bir işlem. Fakat bu işlem bir kez yapıldı mı geri alınamaz.

    Kişisel hesaplar bireyler içindir. Facebook Sayfaları ise kuruluşlara, işletmelere, markalara ve tanınmış kişilere daha uygun özelliklere sahiptir.

    Yeni Sayfanıza sadece profil resminiz ile arkadaşlarınız taşınacaktır. Bu işlemi aşağıkdaki linke tıklayarak başlayabilirsiniz.

    https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

    Açılan sayfada Devam butonuna tıklayarak işleminizi başlatabilirsiniz.

    ergin ergin (2539)