Instagram hesabım kapatıldı

Instagram hesabım kapatıldı ne yapabilirim? Instagram'a giriş yapamıyorum.

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram Hesabınızı sildiyseniz, bu işlemi geri almanın hiçbir yolu yoktur. Daha önce kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir Instagram hesabı oluşturabilirsiniz, ancak aynı kullanıcı adını alamazsınız.

    Sahip olduğunuz bir Instagram hesabıTopluluk Kurallarımızı veya Kullanım Koşullarımızı ihlal etmesi halinde, Instagram hesabınız uyarı olmaksızın kapatılabilir.

    Topluluk Kuralları'nı ve oluşturduğunuz tüm Instagram hesaplarında paylaştığınız içerikleri dikkatlice gözden geçirmenizi öneririz.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      -1

      Reklam barındıran içerik. Slinmiştir.

      sosyalyardim724 sosyalyardim724 (-101)