Ipad'de açık uygulamaları nasıl kapatırım?

Yeni bir Apple Ipad kullanıcısıyım. Ipad'de çalışan uygulamaları nasıl kapatacağımı bir türlü bulamadım.Ipad'de uygulamalar hep açık mı kalıyor? Ipad'de uygulamaları kapatmanın bir yolu yok mu bir türlü çözemedim.

Varsa bir yöntemi Ipad'de çalışan uygulamaları nasıl kapatırım?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ipad uygulamarını kapatmak için Home (ana ekrana dönüş tuşu, iPad'in ön tarafındaki) tuşa iki kere hızlı basın.

    Kapatmak istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun.

    İkonlar oynamaya başlayacak ve kırmızı beyaz kapatma simgesi çıkacaktır.

    Simgeye dokunduğunuzda uygulama kapanacaktır.

    sedapekmez sedapekmez (624)