Iphone / Ipad : IOS 7 başlangıç ekranında, Apple Logosunda takılı kalıyor ve açılmıyor.

IOS 7 güncellemesinden sonra Ipad / Iphone  cihazım başlangıç ekranında, Apple logosunda takılı kalıyor ve açılmıyor. Siyah bir ekran ve üzerinde Apple logosu var ve bir hareket görünmüyor.

Iphone / Ipad  başlangıç ekranında, Apple logosunda kalıp açılmama sorununu nasıl çözerim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IOS 7 güncellemesi sonrası böyle bir açılmama sorunu ile karşılaştıysanız şu adımları izleyin:

    Ipad ve Iphone için geçerlidir.

    1. Ipad / Iphone kapatmak için Sleep/Wake (Uyutma / Uyandırma - telefonun tepesindeki buton) tuşuna basılı tutun.
    2. iTunes yüklü bilgisayarınızı açın ve  Ipad / Iphone cihazınızı bilgisayara baglayın.
    3. Home (Telefonun önündeki buton) ve Sleep/Wake (Uyutma / Uyandırma) butonlarına on saniye basılı tutun sonra Sleep/Wake (Uyutma / Uyandırma) butonunu bırakın.
    4. iTunes has detected an iPhone in recovery mode. You must restore this iPhone before it can be used with iTunes." iTunes kurtarma modunda bir iPhone algıladı" mesajını görene kadar Home tuşuna basılı tutun.
    5. Iphone / Ipad ekranınız boşalacak ve DFU  (Device Firmware Upgrade) moduna geçeceksiniz. Ekranda logo görüyorsanız DFU moduna giremediniz demektir. İşlemleri baştan yapın.
    6. Sol menüden Iphone / Ipad cihazınızı seçin ve iTunes içinden Summary / özet Restore  Onar seçin.
    7. Bu işlemden sonra Iphone / Ipad açılacaktır fakat IOS 7 yüklemesini yeniden yapmanız gerekecektir.

    pelinny pelinny (863)