Java yüklerken java_sp.dll is corrupted / java_sp.dll bozuk hatası

Windows 7 işletim sistemine Java yüklerken  java_sp.dll is corrupted java_sp.dll bozuk şeklinde hata alıyorum. Java  yükleme hatası,  java_sp.dll is corrupted  java_sp.dll bozuk hatasının çözümü nedir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    java_sp.dll is corrupted  java_sp.dll bozuk  hataları java indirme hatası olarak adlandırlır.

    Java yazılımının Java.com sitesinden yüklenmesi sırasında, aşağıdaki hata kodlarından birini içeren bir iletişim kutusu görüntülenir:

    Java indirme hataları:

    java_sp.dll bozuk, 1035, 1305, 1311, 1324, 1327, 1335, 1600, 1601, 1606, 1624, 1643, 1722, 1744, 1788, 2352, 2753 ve 2755

    Bu hatalar yükleme işlemi sırasında görüntülenir ve yüklemenin tamamlanmadığını gösterir.

    java_sp.dll bozuk java_sp.dll is corrupted hatasının çözümü çevrimdışı yani offline Java indirmek ve kurmaktır.

    Windows İçin Java - Çevrimdışı Yükleme linkinden Java'yı indirebilirsiniz.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)