LG G2 & Samsung Galaxy Note 3 hangisi daha iyi?

LG G2  ve  Samsung Galaxy Note 3 arasında tercih yapmam gerekiyor. LG G2  ve  Samsung Galaxy Note 3   karşılaştırılırsa hangisi daha iyi? LG G2  &  Samsung Galaxy Note 3  büyük ekran bu iki telefon arasında ne tür farklar var?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

                                                      Samsung Galaxy Note 3                                       LG G2
         KARŞILAŞTIRMA          SAMSUNG GALAXY NOTE 3                                    LG G2

    Samsung Galaxy Note 3  LG G2 Karşılaştırması

    Pek çok büyük ekran akıllı telefon var fakat şuanki en hızlı telefonlar Samsung Galaxy Note 3 ve LG G2.

    Galaxy Note 3 ve LG G2. ikiside dört çekirdek Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye sahip.

    Bellek olarak Galaxy Note 3  3GB Ram, LG G2 2GB Ram 'e sahip.

    Nerdeyse Galaxy Note 3 ve LG G2'nin  ön ve arka kameraları aynı.

    Samung Galaxy Note 3 ve LG G2'nin her ikisi de 13MP gibi oldukça yüksek çözünürlüklü kameralara sahip.

    Boyut olarak Galaxy Note 3  biraz daha büyük. LG G2 az bir farkla küçük  kalıyor.

    Boyutlardan da anlayabileceğiniz gibi Galaxy Note 3 25gr daha ağır. Galaxy Note 3  ekranı LG G2'ye göre çok az bir miktarda daha geniş. Galaxy Note 3 ve LG G2 her ikiside 1080*1920 Full HD çözünürlüğe sahip.

    Samsung Galaxy Note 3 Android 4.3 işletim sistemine sahip. LG G2 ise Android 4.2 işletim sistemi ile birlikte geliyor.

    Samsung Galaxy Note 3'un pilinin çıkarılabilir olması büyük bir avantaj. Malum bazı durumlarda, telefonunuz kilitlendiğinde pili çıkartmak zorunda kalabilirsiniz.

    Sizin için kısaca Samsung Galaxy Note 3 ve  LG G2 akıllı telefonlarını karşılaştırmaya çalıştım umarım faydalı olur.

    pelinny pelinny (863)