Microsoft Outlook 2010 mail gönderebiliyorum fakat mail alamıyorum

Merhaba,

Microsoft Outlook 2010 kullanıyorum.  Outlook 2010 mail ayarlarımı doğru yapılandırdığıma eminim. Çünkü Outlook 2010 mail ayarlarını yapılandırdıktan sonra "Mail ayarlarını sına" butonuna bastığımda hem gönderme hem de mail alma için hata vermiyor ve bu aşamaları sorunsuz geçiyor.

Servis sağlayıcımdan da kontrol ettirdim  bana gönderilen e-postalar sunucu üzerindeki hesabıma düşüyor. Web mailden kontrol ettim web mailden baktığımda mailleri görebiliyorum.

Gelen mailleri kontrol etmek istediğimde herhangi bir hata da almıyorum.

Outlook 2010'da mail gönderebiliyorum fakat alamıyorum. Sorun ne olabilir?

MuratUncu MuratUncu (149)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Murat Bey,  ben de benzer bir sorun yaşamıştım. Sizin gibi Outlook 2010 kullanıyorum. Mail gönderebiliyordum fakat mail gelmiyordu. Mecburen webmail kullanmam gerekti.  Outlook 2010 da sanırım bir bug var. Outlook 2010 içerisinde mail hesabınızı önce kaldırın ve daha sonra mail hesabınızı yeniden Outlook 2010'a tanımlayın.

    Muhtemelen çözülecektir. Outlook 2010 da zaman zaman karşılatığım tuhah bir problem bu.

    cemkara cemkara (4215)