Onarım diski ile Sistem geri yükleme nasıl açılır?

Sistem Geri Yükleme Windows 7 yükleme diski veya bir USB flash sürücü ya da bir sistem onarım diski kullanarak nasıl açılır?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows 7 yükleme diskini veya USB flash sürücüyü ya da sistem onarım diskini takın, ardından bilgisayarınızı kapatın.

    2. Bilgisayarın güç düğmesini kullanarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    3. İstendiğinde herhangi bir tuşa basın ve ardından görüntülenen yönergeleri izleyin.

    4. Windows Yükle sayfasında, Sistem Kurtarma Seçenekleri sayfasında, dilinizi ve diğer tercihlerinizi seçin, ardından İleri'yi tıklatın.

    5. Windows yükleme diskini kullanıyorsanız Bilgisayarınızı onarın'ı tıklatın.

    6. Onarmak istediğiniz Windows yüklemesini seçin ve İleri'yi tıklatın.

    7. Sistem Kurtarma Seçenekleri menüsünde, Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın ve yönergeleri izleyin.

    EceKoc EceKoc (834)