Qoobox klasörü nedir?

Bilgisayarımda C:\ sürücüsünde Qoobox adında bir klasör var. İçeridinde  şu şekilde dosyalar var:
AppData.folder
Cache.folder
Desktop.folder
Cookies.folder
Profiles.folder
Favorites.folder
History.folder
Pictures.folder
Microsoft Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Qoobox klasörü nedir? Qoobox dizinini silebilir miyim?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Qoobox klasörü Combofix'e ait bir klasördür. Qoobox klasörü, combofix ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı taradığınızda oluşturulur. Combofix taramanız bittiyse Qoobox klasörünü güvenle silebilirsiniz.

    Qoobox klasörü silindiğinde bir sorun olmaz.

    hakan hakan (15394)