Sistem Geri Yükleme Komut isteminden nasıl çalıştırılır?

Windows XP'de Sistem Geri yükleme Güvenli mod komut isteminden nasıl çalıştırılır?

alattin alattin (16999)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem Geri yüklemeyi kullanabilmek için Sistem Geri yüklemenin açık olması gerekmektedir.

    1. Bilgisayarınızı açın.
    2. Windows XP başlama ekranı, logosu gelmeden F8 tuşuna basmaya başlayın(bas-çek).
    3. Başlanngıç menüsünden  Komut  istemiyle Güvenli Modu seçin.
    4. administrator - Yönetici hesabıyla sisteme giriş yapın.
    5. Komut satırında %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe komutunu yazın.
    6. Enter tuşuna basın.
    6. Sistem geri yükleme başlayacaktır.

    alattin alattin (16999)