Sistemde kablosuz ağ bağdaştırıcı sürücüsü bulunamadı

Intel Wireless adaptörümün yazılımı "Sistemde kablosuz ağ bağdaştırıcı sürücüsü bulunamadı" şeklinde hata veriyor. Kablosuz ağlara bağlanamıyorum.

Sistemde kablosuz ağ bağdaştırıcı sürücüsü bulunamadı hatasını nasıl çözerim?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemde kablosuz ağ bağdaştırıcı sürücüsü bulunamadı hatasını çözmek için şu adımları izleyin.

    Sistemde Intel WiFi bağdaştırıcısı bulunamadı. WiFi bağdaştırıcı sürücüsünü güncelleştirmeniz gerekebilir.

    Önce Aygıt Yöneticisi’ndeki listede bir WiFi bağdaştırıcı olup olmadığına bakın:

    1. Bilgisayarım'ı sağ tıklatın.
    2. Özellikler seçeneğini belirleyin.
    3. Donanım'ı tıklatın.
    4. Aygıt Yöneticisi'ni tıklatın.
    5. Ağ Bağdaştırıcıları'nı çift tıklatın.

    Listede WiFi bağdaştırıcı varsa:

    1. Başlat > Denetim Masası Program Ekle/Kaldır'a gidin.
    2. Intel® PROSet/Kablosuz WiFi Yazılımı'nı seçin.
    3. Değiştir düğmesini tıklatın.
    4. Onar seçeneğini seçin.
    5. İleri düğmesini tıklatın.

    Bu adımları uyguladığınız halde sorun giderilmediyse, www.intel.com/support/ adresindeki Intel Corporation Destek Web Sitesinden Intel kablosuz bağdaştırıcısı için en güncel yazılımı yükleyip kurun.

    cemkara cemkara (4215)