The connection to adb is down and a sever error has occured

Eclipse IDE altında Java ile yazılmış Android uygulamasını çalıştırmayı deniyorum.  Run, çalıştır yaptığımda

[2013-09-24 07:48:15 - MTID] Android Launch!
[2013-09-24 07:48:15 - MTID] The connection to adb is down, and a severe error has occured.
[2013-09-24 07:48:15 - MTID] You must restart adb and Eclipse.
[2013-09-24 07:48:15 - MTID] Please ensure that adb is correctly located at 'C:\PROGRA~2\Android\android-sdk\platform-tools\adb.exe' and can be executed.

şeklinde hata alıyorum. "The connection to adb is down, and a severe error has occured." hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    The connection to adb is down, and a severe error has occured. hatasını çözmek için şu adımları izleyin.

    1. Eclipse'i kapatın.
    2. Başlatı çalıştırın. Windows için CMD yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Android SDK'nın kurulu olduğu dizini bulun ve Android SDK klasörü  altındaki platform-tools klasörüne gidin. Örneğin 64bit Windows 7 için bu klasör
      C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platform-tools>

      yolu altındadır.

      Cd C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\platform-tools

      komutu ile bu klasörü girin.

    4. adb kill-server komutunu yazın ve enter tuşuna basın.
    5. Sonra  adb start-server komutunu yazın enter tuşuna basın.
    6. Bir hata mesajı almadan  ADB server'ın çalışmış olmalı.
    7. Şimdi  Eclipse'i açın ve uygulamayı çalıştırmayı deneyin.

    alattin alattin (16999)