Twitter kaydol nasıl yapılıyor?

Twitter kaydolmak istiyorum. Twitter'a nasıl kayıt olabilirim?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'a kayıt olmak için öncelikle bir mail adresinizin olması gerekmektedir. Mail adresiniz yoksa bunu almak için Hotmail oturum aç linkinde anlatıldığı alabilirsiniz.

    Mail adresinizi aldıktan sonra Twitter'a kaydolmak için aşağıdaki linki tıklayınız.
    Twitter'a Kayıt ol

    Twitter'a kayıt ol ekranındaki Ad Soyad, E-posta, Şifre ve Kullanıcı Adı alanlarını doldurup Hesabımı Oluştur butonuna tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştiriniz. Son olarakta Twitter'a kayıt olurken girdiğimiz Mail adresimize aktivasyon linki gönderecektir. Mail adresimize girerek Twitter'ın gönderdiği aktivasyon linkine tıklayarak kayıt işlemini tamamlayabiliriz. Kayıt işlemimiz başarı ile olmuştur Twitter'da istediğimiz kişileri takip etmeye başlayabiliriz.

    ergin ergin (2539)