Usb flash sürücüden windows 8 nasıl yüklenir?

Usb flash sürücünden windows 8 nasıl yüklenir? usb bellegi windows 8 kurulumu yapar hale getirmek ?

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizin ihtiyacınız olan yazılım Windows 8 USB/DVD Download tool yazılımı. Bu yazılım sayesinde windows 8 işletim sistemini birini kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

    İhtiyacınız olan yazılımlar:

    Windows 8 Usb DVD yazılımı buradan indirebilirsiniz.

    Ücretsiz ISO Yaratıcı buradan indirebilirsiniz.

    1. Yazılımları indirdikten sonra kurulumunu yapın.
    2. Ücretsiz ISO yaratıcı yazılımı ile Windows 8 DVD kalıbını oluşturun. Bu işlem sonunda .iso uzantılı bir dosyaya sahip olacaksınız.
    3. Windows 8 usb dvd yazılımını çalıştırın.
    4. USB belleğinizi bilgisayarınıza takın.
    5. Açılan ilk ekranda .iso uzantılı windows 8 kalıbını seçin.
    6. 2.Aşamada USB Device seçin.
    7. 3.Aşamada listeden(birden fazla USB bellek takılıysa) USB belleğinizi seçin
    8. Begin Copy butonunu tıklayın

    Bu işlemler bittiğinde kurulumu yapmak istediğiniz bilgisayara USB belleği takın ve bilgisayarı açın.

    Bilgisayarınızın açılış önceliğini USB olararak değiştirmeyi unutmayın.

    ergin ergin (2539)