Uzmanim.net'te cevaplar neden kaldırılıyor?

Uzmanim.net'te bazı cevaplar siliniyor. Bunun sebebi nedir? Silinmemesi için neler yapmalıyız?

ali ali (117)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşırı derecede konu dışı olan sorular veya çok düşük kaliteli sorular, moderatörlerimiz ve diğer üyelerin takdirleriyle kaldırılabilirler. Kapatılmış sorular zamanla diğer sorular için kullanışlı olmayacaklarından kaldırılabiliyorlar veya sorulduktan sonra uzun zaman geçmiş, artık bir önemi kalmayan sorular da kaldırılabiliyorlar.

    Soruya tam olarak karşılık vermeyen cevaplar da kaldırılabiliyorlar. Bu tür cevaplar şunları içerebilir:

    1. Soruya veya diğer cevaplara yorum olarak yazılan cevaplar
    2. Daha farklı, konu dışı soru soran cevaplar
    3. "Teşekkürler" veya "Ben de" gibi cümlelerden oluşan cevaplar
    4. Diğer cevapların tıpatıp aynısı olan cevaplar
    5. Başka bir siteye çıkar doğrultusunda link bulunduran cevaplar
    6. Soruya cevap olamayacak kadar konu dışı olan cevaplar

    Eğer var olan bir cevabın daha etkin hale getirilebileceğini düşünüyorsanız o cevaba yorum ekleyerek fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

    EceKoc EceKoc (834)