Uzmanim.net'te imza veya slogan kullanılabilir mi?

Uzmanim.net'te gönderilerimin altında imzamı veya sloganımı kullanabilir miyim?

ali ali (117)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lütfen kullanmayın. Kullanıldığı takdirde kaldırılacaklardır. Her gönderinin altında kimin gönderdiğine dair, kullanıcı sayfasına linklenmiş durumda temel bilgilerinin yer aldığı kimlik kartı bulunmaktadır. Kullanıcı sayfanız size aittir, sayfanızı ilgilendiğiniz konularla, bilgilerinizle, çalışmalarınızın linkleriyle veya neyle isterseniz onunla doldurabilirsiniz.

    EceKoc EceKoc (834)