Vestel Onyx VP11 WiFi 3G Tablet PC

İyi günler. Şimdiden kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Size bu tabletle, Vestel Onyx VP11 WiFi 3G Tablet PC ile ilgili bir soru sormak istiyorum aklıma çok takıldı almayı da düşünüyorum ama size sormadan da almak istemiyorum. Bu tabletin arkasında Made In P.R.C yazıyor yani çin malı. Nasıl olurda vestelin bu tableti çin malı olur?

Sizde http://www.vestel.com.tr/vestel-onyx-tablet-pc-wifi+3g-vp-11 bu siteden bi özelliklerine baksanız beni bilgilendirseniz olur mu? Çünki 729 TL az değil her dakikada alınmıyor bi seferliğine alıyorum bari kaliteli olsun..

kullanici68305 kullanici68305 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle ben de sizin kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum, güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum.

    Sizin de bildiğiniz gibi artık pek çok üretici fabriklarını Çin'de bulunduruyor ve üretim artık pek çok marka için Çin tarafından yapılıyor. Bu sadece Vestel için söz konusu değil.  Aslında yerli markaların pek çoğu Çin merkezli bir üretici ile anlaşıyor ve  bu üretici marka için üretimini yapıyor.

    Vestel gibi markaların size sağlayacağı markanın verdiği güven ve garanti. Ürünü aldığınızda bileceksiniz ki karşınızda sorumlu olarak Vestel gibi  köklü bir kuruluş var.

    Tablet gibi teknolojik ürünlerde markanın çok önemi var. Her üründe sorun yaşayabilirsiniz önemli olan sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap bulabilmeniz. Teknosa, Gold, Bimeks, Vatan gibi teknoloji marketleri hiç duymadığınız markaları getirip pazarlıyorlar.  Daha sonra o ürünle ilgili ne destek alabiliyorsunuz ne muhatap bulabiliyorsunuz.

    Tablet'i seçerken ilk kriteriniz marka olsun.

    Vestel Onyx Tablet Pc Wifi 3G VP 11 1.6GHz Çift Çekirdek ARM Cortex A9 işlemci 1GB Bellek ile geliyor ve bu donanım Android 4.0 Ice Cream Sandwich çalıştırmak için son derece yeterli.

    Ağırlığı  680gr ve arka kamerası 2MP, 10.1" ekrana sahip.  Genel olarak oldukça iyi bir tablet.

    700 TL- 800 TL fiyat aralığında başka bir marka düşünürseniz benim size önerim SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3 olacaktır. SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3,  Vestel Onyx Tablet Pc Wifi 3G VP 11 ile benzer özelliklere sahip.

    Ağırlığı 510gr (daha hafif),  Arka kamerası 3MP. Yani  SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3 daha hafif ve daha iyi bir kameraya sahip. Samsung'un ekran kalitesi Vestel'e göre çok daha iyi. Ayrıca malzeme kalitesi olarak da Samsung bir adım önde

     SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3 fiyatı  Bimeks 789 TL, Teknosa 799 TL (50TL hediye çeki var).

    SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3 mi yoksa  Vestel Onyx Tablet Pc Wifi 3G VP 11 derseniz benim kişisel tercihim SAMSUNG P5210 GALAXY TAB 3 olacaktır.

    hakan hakan (15424)