Windows 7 Home Basic ,Home Premium ,Windows 7 Ultimate , Professional arasındaki farklar nelerdir?

Hangisini almak bana ne avantajlar dezavantajlar sağlar?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 Home Basic

    1. YOK - Ağ desteği. Dosya ve yazıcı paylaşımı. Ev veya kişisel kullanım için uygun.
    2. YOK - Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına daha kolay ve daha güvenli şekilde bağlanın.
    3. YOK - Windows XP Modu. İlla XP de çalışırım diyen yazılımınız yoksa sorun değil.
    4. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
    5. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

    Windows 7 Home Premium

    1. YOK - Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına daha kolay ve daha güvenli şekilde bağlanın.
    2. YOK - Windows XP Modu. İlla XP de çalışırım diyen yazılımınız yoksa sorun değil.
    3. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
    4. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

    Windows 7 Professional

    1. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
    2. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

    Windows 7 Ultimate

    1. YOK - yok. Yukarıda bahsi geçen tüm özellikleri barındırır.

    hakan hakan (15409)