Windows 8 Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise farklılıkları nelerdir?

-1

Windows 8 Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise farklılıkları nelerdir? Windows 8 sürümleri arasında hangi farklılıklar vardır? Benim için hangisi uygun?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8

    1. YOK - BitLocker bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamanızı sağlayan şifreleme aracı
    2. YOK - Remote Desktop Connection Uzak masaüstü bağlantısı. Uzak bir bilgisayardan bilgisayarınıza bağlanmaya yarayan araç
    3. YOK- Ağ Bağlantısı - Domain'e giriş

    Windows 8 Pro

    1. YOK - Windows To Go - USB cihazınızda konumlandıracağınız Windows 8 sisteminizi, Windows 8 gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarda kullanabilme imkanı. Masaüstünüzü yanınıda taşyabileceksiniz.
    2. YOK- DirectAccess
    3. YOK - BranchCache
    4. YOK - AppLocker
    5. YOK - Virtual Desktop Infrastructure

    Windows 8 Enterprise

    1. YOK - Yok. Tüm özellikleri barındırıyor.

    hakan hakan (15394)