Windows 8 başlat menüsü start nerede?

Bilgisayarıma Windows 8 işletim sistemi kurdum fakat bir türlü başlat / start menüsünü bulamadım.

Başlat / start menüsünü windows 8'e nasıl eklerim?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 8 başlat menüsünü size geri getirecek 5 ücretsiz Windows 5 Başlat Menüsü yazılım önerisi

    1. Classic Shell
    2. Start8
    3. ViStart
    4. Power8
    5. Pokki

    MuratUncu MuratUncu (149)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler cemkara 10 yıl önce

    Windows 8.1  preview güncellemesi işe başlat butonu yeniden geliyor.

    Windows 8.1 Preview ve Windows RT 8.1 Preview, Windows 8.1'in yayın öncesi sürümleridir.

    Windows 8.1  preview'i buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler cemkara 10 yıl önce

    Windows 8 de başlat menüsü kaldırıldı. Fakat bunun yerine alternatif başlat menüsü özelliklerini ekleyecek programlar mevcut.

    Bunlardan birisi Start Menu 8 yazılımı. Start Menu 8 yazılımını buradan indirebilirsiniz. Ücretsiz bir yazılımdır.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler cemkara 10 yıl önce