Windows 8 siyah ekran sorunu

-1

Windows 8 yüklü bilgisayarınız başlangıç aşamasıda siyah ekranda kalıyor.

Windows 8 işletim sisteminizi kapatıp açtığınızda sorun düzeliyor fakat bu durum ara ara tekrar ediyor.

Windows 8 işletim sisteminiz başlanğıç aşamasında siyah ekranda kalıyor ve yeniden başliyor.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olası nedenler:

    1. Karşılaştığınız sorunun kaynağı Windows 8'de bulunan bir hata olabilir. Öncelikle KB2756872 yamasını yükleyin. Windows 8 Siyah ekran KB2756872 yamasını buradan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    2. Sorun devam ediyorsa, Avast, Avg veya benzeri bir antivirüs yazılımı sorunun kaynağı olabilir.  Antivirüs yazılımını kaldırın ve sisteminizi tekrar açın.
    3. Son olarak başta ekran kartı olmak üzere diğer sürücülerinizi güncelleyin.
    hakan hakan (15424)