Windows Çalışmayı Durdurdu Sorunu

İşletim sistemim windows 7, usb ye bir şey taktığım zaman ya da klasörler arası hızlı geçişler yaptığımda "windows çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum.

                                 Sorunlu olay adı: APPCRASH

                                 Özel durum kodu: c0000374

nedimusta nedimusta (3)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun sebebi, windows 7 ile uyumsuz bir sürücü veya yazılım olabilir.
    Önce sisteminizdeki sürücüleri güncellemeyi deneyebilirsiniz.
    Daha sonra kullandığınız antirus,firewall gibi işletim sistemi ile entegre çalışan yazılımları kaldırıp bu şekilde sorun çıkartan yazılımı tespit etmeyi deneyebilirsiniz.

    Malesef yeni işletim sistemlerinde bu tür uyum problemleri ile karşılaşılıyor.

    MuratUncu MuratUncu (149)