Windows Installer hizmeti, bir veya daha fazla korunan Windows dosyasını güncelleyemiyor hatası

Merhaba,
Office 2007 kurmaya çalışırken "Windows Installer hizmeti, bir veya daha fazla korunan Windows dosyasını güncelleyemiyor"
hatası ile karşılaşıyorum ve kurulumu yapamıyorum.
Ne yapabilirim?
Teşekkürler.

serkanc serkanc (3)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba aşağıdaki işlemi adım adım uygulayın.
    Bu işlem için Windows CD'sine ihtiyaç duyacaksınız.

    1. Windows CD'si içerisinde c:\i386 klasörünü bulun ve iki kere tıklayarak bu klasörün içerisine girin.
    2.  FP40EXT.CAB2 Dosyasını bulun bu dosyayıda iki kere tıklayarak açın. Açılmıyorsa 7-zip programı işinize yarayacaktır (www.7-zip.org) adresinden temin edebilirsiniz.

    3. FP40EXT.CAB2 dosyasının içerisinde fp4ault.dll dosyasını bulun.

    4. Yukarida bahsedilen fp4ault.dll dosyasını c:\program files\common files\microsoft shared\web server extensions\40\bin klasörüne kopyalayın.

    5. Office 2007 kurulumu yeniden başlatın.

    hakan hakan (15394)