Windows belirtilen aygıta ulaşamadı hatası

Selam arkadaşlar.

PC windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi  uyarısı veriyor. Klavyemde de bazı karakterlerin yeri degişti.

Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursaniz sevinirim.

tyfnchngr tyfnchngr (2)
10 yıl önce sordu

  • sorunuzda daha fazla bilgi vermelisiniz. Örneğin işletim sisteminiz nedir? Hangi işlemi yaparken bu hatayı alıyorsunuz? Antivirüs yazılımınız var mı? hakan 10 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir hatasının sebebi aşağıdakilerden birisi olabilir.

  • Dosyaya veya dosya konumuna yönelik izinleriniz yok.
  • Dosya; bilgisayara bağlı olmayan ağ konumu veya harici sürücü gibi erişilebilir olmayan bir konumdadır.
  • Dosya taşınmış veya silinmiş.
  • Dosya veya kısayol bozuk.
  • Dosya Windows tarafından engelleniyor olabilir.
  • Virüsten koruma yazılımınızın dosyayı engelliyor olabilir.
hakan hakan (15409)
10 yıl önce cevaplandı

    klavyede değişen karakterleri ''denetim masası/bölge ve dil seçenekleri/diller/metin hizmetleri''nin ayrıntılar kısmından giriş dili ve klavye yapısını seçebilirsiniz.

    minolta35 minolta35 (1)