Windows'ta Başlangıç Onarma nasıl kullanılır?

Windows'ta Başlangıç Onarma nedir? Nasıl kullanılır?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlangıç Onarma'yı Windows 7 yükleme diski veya bir USB flash sürücü ya da bir sistem onarım diski kullanarak çalıştırmak için aşağıdaki yönergeleri izleyiniz.

    1. Bilgisayarınızı taktığınız disk veya USB sürücüden başlatın.

    2. Windows Yükle sayfasında, Sistem Kurtarma Seçenekleri sayfasında, dilinizi ve diğer tercihlerinizi seçin, ardından İleri'yi tıklatın.

    3. Windows yükleme diskini kullanıyorsanız Bilgisayarınızı onarın'ı tıklatın.

    4. Onarmak istediğiniz Windows yüklemesini seçin ve İleri'yi tıklatın.

    5. Sistem Kurtarma Seçenekleri menüsünde, Başlangıç Onarma'yı tıklatın ve yönergeleri izleyin.

    EceKoc EceKoc (834)