Windows'ta İşlem Merkezi kullanımı

İşlem Merkezi nasıl kullanılır? Yazılım ve donanım sorunlarının her ikisi için de kullanılabilir mi?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Belirli bir donanım ya da yazılım sorunu meydana geldiğinde Windows bir rapor oluşturur. İşlem Merkezi, bildirilen bir sorun için bir çözüm olup olmadığını denetler.

    Çözümleri denetlemek için

    1. İşlem Merkezi'ni açmak için Denetim Masası'nı ve ardından Sistem ve Güvenlik altındaki Bilgisayarınızın durumunu gözden geçirin'i tıklatın.

    2. Bakım'ı tıklatın.

    3. Sorun raporlarının çözümlerini denetle'nin altında Çözümleri denetle'yi tıklatın. Windows, bilgisayarınız için sorunların herhangi bir çözümü olup olmadığını size bildirecektir.

    EceKoc EceKoc (834)