A monitor program has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program Hatası

Bir oyun veya bir program açmaya çalıştığım zaman "A monitor program has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program" hatası alıyorum ve bu uygulamayı hiç bir türlü açamıyorum çözümü nedir?

darkcrak darkcrak (5158)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    Bilgisayarında temiz ön yükleme yapmanı öneriyorum.

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    2.Çözüm:

    CMD'yi yönetici olarak aç ve şu komutu gir.

    wuauclt.exe /updatenow

    Ardından bilgisayarını yeniden başlat.

    3.Çözüm:

    Bilgisayarını yeniden başlatmayı deneye bilirsin sorunun çözülecektir.

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler sorunum çözüldü.

      selcukulusal selcukulusal (32)