A101 20. Yıl Kutlaması Whatsapp mesajı gerçek mi?

Whatsapp üzerinden telefonuma A101 20. Yıl Kutlaması diye bir mesaj geldi. Linke dokundum bir anket açıldı ve anketi doldurum. 3000TL ödül kazandığım söyleniyor. Bu doğru mu? A101 marketlerinin böyle bir kampanyası var mı?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp üzerinden yayılan A101 20. Yıl Kutlaması mesajını A101 marketleri ile bir ilgisi yoktur ve bu bir dolandırıcılık girişimidir.

    Bu tür mesajlara inanmayın. Anket sonunda bir telefon numarasını aramanız istenirse veya bir numaraya mesaj atmanız istenirse bunu yapmayın.

    Bir numaray mesaj attıysanız operaörünüzü arayın ve başlatılan ücretli servisi iptal edin.

    Telefon numarasını aradıysanız yapacak bir şey yok. Faturanıza ek ücret gelecektir.

    hakan hakan (15424)