A10S Wi-Fi ve Bluetooth açılmıyor, ne yapabilirim?

Telefonum Samsung A10S ve sabah sıkıntısız Wi-Fi'a bağlanıyordu. Şarjı azdı ve şarja takılı bir şekilde kullanıyordum. Belli bir süre sonra sadece bir ağ görünmeye başladı ve kendi ağım gözükmemeye başladı bende telefonu yeniden başlattım. Tekrar açıldığında telefonda Wi-Fi ve Bluetooth hiç açılmıyordu. (Basıyorum açılır gibi yapıyor ama açılmıyordu.) Ben de telefonu fabrika ayarlarına getirdim. Ama sorun hala devam ediyor. Problem acaba donanımsal mı ya da ne olabilir?

sahmet sahmet (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki adımları uygulayın:

    Ayarlar>Genel Yönetim>Sıfırla>Ağ Ayarlarına Sıfırla

    Ayrıca modeminizi yeniden başlatın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Hocam dediğinizide yaptım, yeniden başlatma güç tasarrufunu kapatma gibi şeyleri de denedim olmadı. Zaten en son ve en kesin çözüm fabrika ayarlarına getirmek onu da yaptım. Artık telefoncuya gidecek gibi. Wifi, bluetooth, mobil erişim noktası açılmıyor. sahmet 2 yıl önce
    • Ve belki bilirsiniz sıfırlamaya format arasında fark var mı? (Format atılırsa düzelebilme ihtimali var dendi de.) sahmet 2 yıl önce
    • Geç dönüş yaptığım için kusura bakmayın. Sıfırlama genel olarak formattan daha uzun sürer. Biraz daha kapsamlıdır. Telefonunuzu fabrika ayrlarına sıfırlamak çözüm olmuyorsa yapacak bir şey yok. Ayrıca bu telefon modelinde görülen bir sorunmuş bu. Yani problem telefondan kaynaklı. xbedirhanx 2 yıl önce