A4Tech PK-635 web cameram çalışmıyor

A4Tech PK-635 web model web cameram var aygıtımın driverinı yüklüyorum hata veriyor mavi ekran ve kamera kayboldu diyor driverı yüklememe rağmen kamera markam a4 tech, vimicro usb 2.0 web camerası olarak gösteriyor bilgisayarım 32 bit sorunun bundan olacağını sanmıyorum kamerayı ilk aldığım zamanlar driverı kurduğumda çalışmıştı.

A4Tech PK-635 web kamera sorununu nasıl çözerim?

emree01 emree01 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba ;

    Daha önce vimicro usb 2.0 web camerasını kullandıysanız eğer aygıt yöneticisinden kamerayı bulup sağ tuş aygıtı kaldır yapın.Daha sonra Kameranızın yazılımını bilgisayarınızın sürümüne göre indirip tekrar kurmayı deneyiniz.(Mavi ekran hatasını görmediğim için bu konuda birşey söyleyemiyorum.Yüklediğiniz yazılım donanımla uyumlu olmadığı için mavi ekran hatası veriyor)

    cankaratas cankaratas (1)