Acer an515-43 ekran donuyor

Bilgisayar çalışmaya devam ederken genellikle çok işlem yapmadığı zaman örneğin video izlerken ekran donuyor video arkada devam ediyor hatta boşluk tuşuyla dondurabiliyorum videoyu bilgisayarı kapatıp açmadıkça düzelmiyor performans olarak iyi bir bilgisayar oyunlarda hiç yapmadı ama sık sık tekrarlıyor bu sorunu

ogunsim ogunsim (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarında antivirüs programı kullanıyor musun? Eğer kullanıyorsan hangi antivirüs programını kullanıyorsun?

    Temiz ön yükleme yap ve bilgisayarını yeniden başlat.

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Garantisi yoksa HDD kapağını söküp HDD'yi sök-tak yapın. Garantisi varsa ellemeyin, garanti dışı kalabilir. Bunun dışında garnatiye yollamanız en mâkul çözüm olacaktır.

      hydra hydra (3800)