Acer Aspire 5738DG laptopda VT-x özelliği var mı?

Acer Aspire 5738DG modelinde VT-x Sanallaştırma teknolojisi bulunur mu? Hangi cihazlarda veya işlemcilerde VT-x bulunur?

ubeydeemir ubeydeemir (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Acer Aspire 5738DG laptop Intel Core 2 Duo P7450 işlemci kullanıyor. Intel sitesinde yazanlara göre Intel Core 2 Duo P7450 işlemcisinde Intel® Sanallaştırma Teknolojisi yok.

    Bu sebepten  VT-x  aktif edemezsiniz. Aslınds 2015 yılında sonra çıkan neredeyse tüm intel işlemcilerde  VT-x  desteği var.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yanıtınız için teşekkür ederim. Önerebileceğiniz bir şey var mı? ubeydeemir 7 yıl önce
    • @ubeydeemir ne gibi bir öneri? Elindeki laptop için yapabileceğin bir şey yok. hakan 7 yıl önce