Acer Aspire M3610 BIOS güncellemesi nereden indirilir?

Merhaba Acer Aspire M3610 bilgisayarım ile ilgili sorunum hiçbir şekilde format atamıyorum ya format ekranına gelmiyor yada gelse bile format işleminin bir noktasında donuyor. Bir yerlerde BIOS'u güncellediğimde bu sorunun ortadan kalkacağını okumuştum ama anakartın üzerinde anakart markası yazmıyor. Eğer sorunum BIOS ile ilgili ise anakartıma uygun BIOS güncellemesini nereden bulabilirim? Ankartımın üzerinde N1996 yazıyor.

yasinbilgin yasinbilgin (11)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Acer Aspire M3610  bios güncelemesi https://www.wimsbios.com/biosupdates/acer/ACASM3610 burdan indirebilirsiniz

    candan candan (4301)