Acer e-1 571G Ses cızırtı sorunu

Merhaba arkadaşlar

Bilgisayarın hoparlöründe anlayamadığım cızırtı sorunu var. Youtube de bir şarkı çaldığımda cızırtı yok ama ikinci şarkıya geçtiğimde cızırtı sesi başlıyor.Donanımsal bir arıza değil çünkü ses sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklediğimde sorun düzeliyor.Ve aynı şekilde bir kaç şarkı dinlediğimde bir süre sonra aynı sorun tekrar başlıyor.

Şimdiden teşekkürler.

fatih6390 fatih6390 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yazılımsal Bir şey dir bu Bence Sürücünün Ses ŞEysini Çıkarıp geri takn

    eğer olmadıysa Yakındaki bilgisayarcıya sorun

    Ama format atınca düzelme ihtimali %76

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Neye göre %76 ihtimalini verdiniz @ nvidiagtx mutecessis 7 yıl önce
    • Neye göre %76 ihtimalini verdiniz @nvidiagtx mutecessis 7 yıl önce
    • format atınca düzelmesine . nvidiagtx 7 yıl önce

    Format attım kaç kere bilgisayarcıya da götürdüm ama sorun aynen devam ediyor..Bu sorun yaklaşık 4-5 aydır var.Bu arada Laptop olduğu için bir şeyi çıkarıp takmak zor malesef.

    fatih6390 fatih6390 (1)