Acer laptop açılırken "onarıma hazırlanıyor" uyarısı nedir?

Acer laptop kullaniyorum. Bilgisayar kapandı ve ardından açma tuşuna basıp açmaya çalıştım. Açılırken Acer logosu altında "onarıma hazırlanıyor" diye bir yazı vardı. Şuan açılmıyor. Ne yapmalıyım?

kullanici499414 kullanici499414 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer makul bir süre geçmesine rağmen onarım tamamlanarak PC açılmıyorsa bir windows yükleme medyası (DVD, flash bellek vb) kullanarak PC açılışında -ön yükleme sonrası- "onarım" seçimi yolundan problemi giderebilir, windows oturumunun yeniden açılmasını sağlayabilirsin.

    Not:

    1- Windows yükleme medyasının oluşturulmasında kullanılan ISO dosyası muhtevası (windows sürüm ve yapısı) PC'de yüklü işletim sistem ile tamamen (mimari yapıda dahil) aynı olmalı. Aksi halde PC'de mevcut sistem tarafından kabul edilmez, onarım gerçekleşmez.

    2- PC, windows yükleme medyası ile başlatlır. "Onarım" seçeneklerine ön yüklemede klavye ve dil seçimi ekranı sonrası ulaşılır.

    temmuz temmuz (12505)