Acer Nitro 5 AN-515 44 R99Q Windows 11 destekliyormu?

Benim bilgisayarımda TPM 2.0 desteği yok diye biliyorum. Bu bilgisayar TPM 2.0 ​​​​​​-sız Windows 11 i destekliyormu?

adils adils (136)
2 yıl önce sordu

  • Acer Nodbuklarda klaviaturadan f2 tuşu "düyməsinə basaraq" Bios ayarlarından Advanced fTPM daxil ol orda fTPM görəçəksən onu Enabled elə yanı Aktiv elə TPM və ya fTPM vaçib deil Microsoft Windows 11 xüsusiyyətlərini və kompüter tələblərini yeniləyib. Azərbaycanda Etibarlı Platform Modulu (TPM) və başqa bəzi ölkələrdə də işləmir kullanici794109 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şu ana kadar Windows 11'i uzaktan kurduğum kişilerde TPM desteği bulunmuyordu fakat bunu çözmenin bir yöntemi bulunmaktadır. Windows 11 şu anda sadece geliştirici modda yüklenebiliyor.

Eğer TPM desteği yoksa bilgisayarında ve geliştirici mod'a alamıyorsan aşağıdaki videoları izlemende fayda var.

darkcrak darkcrak (5168)
2 yıl önce cevaplandı

  • Geliştirici modu Windows 11 e geçtiğimde kapata bilirmiyim peki? adils 2 yıl önce
  • Windows 11'e güncelleme gelmesi için geliştirici modda olman gerekiyor @adils darkcrak 2 yıl önce
  • Windows 11 beta çıkarsa elbette betaya geçebilirsin veya Windows 11 tam sürümü çıktığında geliştirici moddan çıkabilirsin. @adils darkcrak 2 yıl önce