Acer Nitro 5 Kasma Sorunu

Merhaba. Yaklaşık 4-5 ay önce Acer nitro 5 aldım. Sistem özellikleri şunlar:

Ekran kartı: AMD radeon rx 560x

İşlemci: AMD ryzen 5 2500u with Rdeon vega mobile Gfx

İşletim sistemi: Windows 10 pro 64 bit tabanlı

İnternetten baktığımda en yeni çıkan oyunları en yüksek ayarlarda oynayan ve drop yemeyen (Aynı bilgisayarda) insanlar var. Ancak ben eski oyunları en düşük ayarlarda donarak veya kasarak oynuyorum. Ayrıca bütün güncellemelerim tam. Oyunlar orjinal. Bilgisayar şarja takılı. Pil Yüksek performansta. Hatta bilgisayara bir kere format atıldı ancak hala aynı. Sizce ne yapabilirim?

kralt kralt (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem gücünün hepsini kullanmıyor olabilir, ayarları en yükseğe alıp deneyin. "İnternetteki videolardaki oyunlar" dediğiniz oyunları oynayın. GPU driverını DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin. Ayrıca oyunları işlemcinin dahili grafik yongasıyla açıyor olmasın ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hayır çünkü şarjda oynuyorum. Ayrıca internetteki videolardaki oyunları oynuyorum. Bi deneyip geleyim. kralt 4 yıl önce