Acer Nitro 5 parlaklık sorunu

Selam başlatma sorunundan sonra parlaklık sorunu ortaya geldi, sürücüler güncel ona bakdım ama bunu version 2004 e güncelledikden sonra oldu şimdi de parlaklığı azaltamıyorum ne yapabilirim?

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Amd Radeon ayarlarından Vari-bright i kapayıp yeniden baslattım düzeldi

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Öncelikle ekran kartı modelini Intel varsayıyorum Denetim Masasına girip Intel Grafik Sürücüsünü kaldırıp biligisayarı yeniden başlat.Başlattıktan sonra Acer'in kendi sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirip kurun.Kurduktan sonra Driver Booster adlı program ile sürücüyü güncelleyip yeniden başlatın sorun düzelmiş olacaktır.

      sametdemir sametdemir (60)
      3 yıl önce cevaplandı

      • malesef ryzen adils 3 yıl önce
      • @adils 2 ekran kartı mı var yoksa tek AMD mi ? sametdemir 3 yıl önce
      • @adils peki BIOS sürümünüz güncel mi ? güncel değilse güncelleyip tekrar deneyin. sametdemir 3 yıl önce
      • güncel @sametdemir gtx 1650 ti ve ryzen 5 4400h adils 3 yıl önce
      • Sürücüleri tekrar kaldırıp tekrar kurun eğer sorun çözülmezse Müşteri Temsilcisinden yardım alın. sametdemir 3 yıl önce
      • @sametdemir radeon ayarları ile oynadım düzeldi adils 3 yıl önce