Acer Travel Mate P 256 MG RAM yükseltme

Merhaba arkadaşlar Acer Travel Mate P 256 MG markalı laptop var 6 GB RAM'ı var kendi ramı bu ve bu markalı laptopa en fazla kaç GB RAM taktırabilirim veya taktırılabilir miyim? Pro Evolution Soccer 2018 settings RAM bölümü kırmızı oldugu için yükseltme yapmak istiyorum.

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptopun kullanım kılavuzunda bununla alakalı bir bilgi olması gerek

    omercik omercik (9418)