Acer V3 771g'de ekran sorunu

Arkadaşlar iyi akşamlar laptobumun açılma kısmında hiçbir sorun yok şarj oluyor ama açtığımda hiç bir ekran gelmeden önüme direk siyah bir ekranda sadece oynatabildiğim bir fare ikonuyla karşı karşıya kalıyorum fareyi ekranda gezdirmek dışında hiçbir şey yapamıyorum ne bios ekranına ulaşmak nede masaüstüne geçmek orada kalıyor. Ekran kartım ile alakalı bir problem olabilir mi veya bilgisayarın başka bir kısımı ile?

eskimo eskimo (1)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

https://www.youtube.com/watch?v=MIc46RC4i0I  bu link işini görür orada yapılanları uygula

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)