ACİL YARDIM ÇOK ZOR DURUMDAYIM

ABİLERİM DURUM VAHİM ABİMİN BİLGİSAYARA FORMAT ATMAK ZORUNDA KALDIM C DE ATILMIŞ WİNDOWS 7 İDİ WİNDOWS 10 KURULMUŞ ABİM İÇİN ÖNEMLİ RESİM VS VARMIŞ ABİMLE ÇOK ZOR DURUMDA KALDIM FORMATLA SİLİNEN DOSYALARI GERİ GETİRME YAPABİLİRMİYİM. VARSA Bİ ÇARESİ LÜTFEN YARDIM EDİN

rheagar rheagar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format ile silinen dosyaları geri getiremezsiniz.Silinen dosların geri getirilmesi için Dosya Kurtarma programı kullanabilirsiniz.

    Aşağıdaki linke tıklarsanız yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz.

    Silinen Dosyalarımı Nasıl Geri Getirebilirim?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      http://forum.donanimhaber.com/m_4086114/tm.htm burda bişeyler var burdan yola çıkarak olabilirmi acaba dedim

      rheagar rheagar (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Linkte gösterdiğinizde bir dosya kurtarma yazılımıdır.Sitemizde anlatımlı bir konu bulunduğundan ben size ona yönlendirmeyi tercih ettim.İkisini de kullanmak size kalmış.Sitemizdeki işinize yaramazsa diğer programları kullanabilirsiniz. ismailsarp 8 yıl önce
      • recover my files indirdim ve kurdum formatda silinen dosyaların bazıları geldi fakat lostfile olarak gözüküyor yarısına geldi yükleme rheagar 8 yıl önce
      • 10000 küsür foto var bana lazım olanları nasıl alabilirim filtre falan varmıdır? rheagar 8 yıl önce
      • Fotolar için tümünü tarattığınzda şu şekilde kendinize göre bir filtre uygulayabilirsiniz.10000 foto bir klasörde toplanmıştır.Bunları boyut sıralamasına göre dizin, boyutları büyük olanlar genelde size ait olan fotolardır. ismailsarp 8 yıl önce
      • TEŞEKÜR EDERİM İNŞALLAH DÜZELİR rheagar 8 yıl önce