ACİL YARDIM EDİN ÇOK ACİLLLLLL.BİLGİSAYARDA HİÇBİŞEY AÇILMIYOR

-1

ARKADAŞLAR,BİLGİSAYARIMDA GOM PLAYER , AMD, VE BAŞKA PROGRAM DOSYA VE KLASÖRLERİ AÇAMIYORUM.AÇILIYO GİBİ OLLUYO AMA AÇILMIYO.BU VİRÜSTEN Mİ OLUYO YOKSA BAŞKA BİŞEY Mİ ? VİRÜS SEDE HANGİ ANTİVÜRÜS PROGRAMINI ÖNERİRSİNİZ ? ÇOK ACİL LÜTFEN ARKADAŞLAR.

tyler tyler (14)
9 yıl önce sordu

  • lütfen soru sormadan önce uzmanim.net hakkında bölümünü okuyun. hakan 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

umarım işime yarar. ayrıca sanada teşekkürler

tyler tyler (14)
9 yıl önce cevaplandı

    -1

    hmm pek bilmiyom ama (tabi virüsten mi onu da bilmiyom)virüs programı olarak uzmanim.net de gördüğüm Malwarebytes Antı-Malware'yi

    indirebilrsin çok güzel bi program ama gerçek zamanlı korumayı istiyosan premium'a yükseltmen gerek

    al sana premium olman için key

    brkdarkking brkdarkking (-1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • uzmanim.net'te crack, serial paylaşımı kesinlikle yasaktır. hakan 9 yıl önce